Reklama Google Ads

Wyróżnij się w sieci!

Nasze doświadczenie pozwoli Ci zdobyć nowych Klientów w Internecie!

W obecnym świecie globalna sieć internetowa stanowi swojego rodzaju centrum. Internet służy użytkownikom do przeglądania informacji, rozmowy, dzielenia się swoimi obserwacjami, czy dokonywania zakupów. Obecnie ważnym elementem każdego Biznesu jest skracanie dystansu między użytkownikiem, a Firmą. Aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów w Internecie, z pomocą przychodzi reklama w Google Ads.

Wyróżnij się w sieci

Wieloletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę, aby tworzyć interesujące kreacje reklamowe i angażować odbiorców na różnych etapach ścieżki zakupowej. Należymy do wąskiego grona firm posiadających status Partnera Google. Status ten jest nadawany firmom, które spełniają określone, restrykcyjne wymagania oraz wykazują się wiedzą z zakresu wykorzystywania narzędzi Google do kreowania, optymalizowania i efektywnego zarządzania reklamami sieciowymi.

7 lat doświadczenia w Google Ads

Podczas naszej 7-letniej przygody z Google Ads zdobyliśmy wiedzę ze zróżnicowanych branż i rynków, dzięki czemu doskonale wiemy, czego oczekują od Ciebie Twoi Klienci. Obecnie z sukcesami współpracujemy z Firmami z branż deweloperskich, technologicznych, medycznych oraz szeroko pojętego e-commerce.

Jak przebiega współpraca?

Przez chwile pomyśl o tym o ile łatwiej prowadziłoby Ci się firmę gdyby klienci sami dzwonili do Twoich drzwi, a Ty byś zajmował się tylko wydawaniem pieniędzy

Opowiedz nam o sobie

Przedstaw się nam. Opowiedz o tym, jaki biznes prowadzisz oraz co chcesz osiągnąć dzięki reklamom Google Ads. My w oparciu o te informacje zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć cel.

Konfiguracja niezbędnych narzędzi

Aby rozpocząć z przytupem, przygotujemy się pod stworzenie Twojej reklamy. Skonfigurujemy niezbędne narzędzia oraz dostosujemy je do Twojego Biznesu. Jeśli reklama w Google Ads jest dla Ciebie nowością i nie posiadasz jeszcze potrzebnych narzędzi – bez obaw! Zrobimy to za Ciebie.

Działamy!

Kiedy wszystko będzie gotowe – przygotujemy i opublikujemy Twoją pierwszą reklamę w Google Ads. Tym samym zadbamy o ekspozycję Twojej marki wśród użytkowników Internetu na całym świecie oraz pokażemy Twój asortyment nowym potencjalnym Klientom!

Optymalizacja
kluczem do sukcesu

Stworzenie kampanii reklamowej to niezwykle ważny element, który ma wpływ na finalny sukces, jednak równie ważne jest ciągłe monitorowanie i optymalizowanie jej wyników. Wprowadzanie niezbędnych zmian w trakcie trwania kampanii reklamowej to najlepszy sposób, aby kampania przez cały okres jej trwania przynosiła maksymalne korzyści. Dzięki pracy nad tym aspektem, kampanie reklamowe naszych Klientów są efektywne, niezmiennie atrakcyjne i cały czas pomagają zwiększać grono odbiorców.

Ty decydujesz, ile wydasz na reklamę!

Niewątpliwą zaletą reklam jest ich elastyczność. Narzędzia Google są zaprojektowane w ten sposób, aby przynosić maksymalne korzyści w ramach określonego budżetu. My, korzystając z naszej wiedzy, zaproponujemy Ci optymalny budżet, jednak ostateczne zdanie należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Pokaż się w sieci tak, jak chcesz

Google Ads to nie tylko reklama w sieci wyszukiwania. Obecnie jest to potężne narzędzie, umożliwiające reklamowanie się na stronach partnerskich za pomocą banerów, nowoczesne kampanie wideo, czy zaawansowane kampanie produktowe. Możliwości są niemal nieograniczone!

Scroll to Top