Audyt SEO

Tak jak do wybudowania domu potrzebny jest dobry projekt wykonany przez solidnego architekta tak do osiągnięcia pierwszych pozycji w Google potrzebujesz rzetelnego audytu SEO.

Czym jest Audyt SEO?

 

 

Jest to pierwszy krok na drodze ku TOP10 w wynikach wyszukiwania. Na tym etapie analizowana jest wartość domeny, jakość kodu oraz właściwy dobór treści. Oceniamy efekty dotychczasowych działań oraz przygotowujemy realny plan na kolejne miesiące.

Co zawiera Audyt SEO?

Szereg informacji na temat obecnego stanu witryny pod kątem pozycjonowania. W przejrzysty sposób zgromadzone zostają najważniejsze informacje dotyczące dwóch głównych gałęzi SEO – działań On-Page – wszystko co możemy zrobić w obrębie naszej strony aby podnieść jej pozycje, oraz Off-Page – promocja Twojej marki na innych stronach internetowych w sieci.

Ile kosztuje Audyt SEO?

Rozbieżność w branży jest ogromna – od generowanych automatycznie, kilkustronicowych, darmowych raportów po solidnie przygotowane przez SEO Analityka materiały. Drugi z wymienionych typów kosztuje nawet kilkaset złotych, jednak jego przydatność jest realna a sugestie w nim zawarte mogą przynieść znaczne wzrosty pozycji.