Zew Morza

dom wczasowy

Klient

Zew Morza
Dom wczasowy

DATA

Kwiecień 2018

Zespół

Patrycjusz - Design
Michał - Serwer
Jarosław - Design

Prace

Strona Internetowa, Hosting, Materiały graficzne

Zew morza położony jest w centrum jednego z najpiękniejszych i najmodniejszych kurortów nadmorskich - Jastrzębiej Górze. Zaledwie 100m od Promenady Światowida i 200m od plaży. Stanowi dobrą bazę dla wycieczek pieszych do Rozewia , Lisiego Jaru, Władysławowa czy Karwi.

Nasz pomysł

Przygotowaliśmy responsywną stronę internetową dopasowaną do oczekiwań klienta – byliśmy odpowiedzialni za całościowy projekt, przygotowanie i jego wdrożenie – wraz z zapewnieniem instrukcji użytkowania oraz opcjonalnego wsparcia.

Wykorzystane kolory

#f9f9f9

#f4fbfb

#ebbc32

#ffcf6b

#673ab7

#000000

Typografia

Philosopher

Muli

Nasz pomysł

Dzięki nowej odświeżonej szacie graficznej strona jest czytelna i aktualna.
Responsywność pozwoliła zwiększyć ruch na stronie o 60%. Optymalizacja SEO wyraźnie poprawiła pozycję i widoczność witryny w Google.

Udostępnij na facebook
Facebook
Udostępnij na pinterest
Pinterest
Udostępnij na tumblr
Tumblr

Napisz do nas

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SEO PARTNER Sp. z o.o. 84-200 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 36/5