Olatech

Automatyka i teletechnika

Klient

Olatech

DATA

Wrzesień 2019

Zespół

Michał - Serwer
Kacper - Front End, Design

Prace

Strona Internetowa, Hosting

Olatech istnieje już na rynku Polskim od 2013r. W ciągu tych lat w znaczny sposób rozwinęli i poszerzyli asortyment proponowanych produktów. Ciągle doskonalą przedsiębiorstwo po to, aby jak najlepiej realizować potrzeby klientów.

Nasz pomysł

Przy tworzeniu strony dla Olatech zdecydowaliśmy się na użycie kolorów nawiązujących do logotypu. Kontrastujące ze sobą kolory, zawarte w logotypie są kompatybilne z estetyczną szatą graficzną strony www klienta. Dzięki takiemu zabiegowi podkreśliliśmy najważniejsze informacje, zachowując jednocześnie spójną stylistykę.

Wykorzystane kolory

#FF9752

#272323

#f60

#999999

#FFAC74

#333

Typografia

Montserrat

Open sans

Nasz pomysł

Dzięki nowoczesnej szacie graficznej strona jest czytelna i aktualna.
Responsywność pozwoliła użytkownikom telefonów przeglądać stronę bez żadnych problemów.

Udostępnij na facebook
Facebook
Udostępnij na pinterest
Pinterest
Udostępnij na tumblr
Tumblr

Napisz do nas

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SEO PARTNER Sp. z o.o. 84-200 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 36/5