O Alimentach

Blog z funkcją sklepu

Klient

O Alimentach
Blog z funkcją sklepu

DATA

Wrzesień 2019

Zespół

Jakub - Design, Front End
Michał - Serwer
Paweł - Back End

Prace

Strona internetowa, Hosting, Funkcjonalność sklepu

Strona O Alimentach pełni funkcję bloga, na którym osoby potrzebujące porad prawnych z zakresu alimentów znajdą cenne informacje, które pomogą im podczas rozprawy sądowej. Dodatkowo na stronie można zakupić przygotowane przez Adwokata ebooki z cennymi poradami i przykładami dokumentów.

Nasz pomysł

Przy tworzeniu strony zdecydowaliśmy się na zastosowanie stonowanych kolorów z palety szarości, grafitu przełamanych delikatną czerwienią. Całość złożyła się na prosty, elegancki, lecz nowoczesny wizerunek strony. Strona pełni funkcję bloga z możliwością zakupu e-booków.

Wykorzystane kolory

#f9f9f9

#7a7a7a

#23282D

#0c0c0c

#D36565

#939393

Typografia

Poppins

Open Sans

Nasz pomysł

Dzięki prostej i eleganckiej szacie graficznej strona jest przejrzysta dla klientów.
Responsywność pozwoliła zwiększyć ruch na stronie o 60%. Optymalizacja SEO wyraźnie poprawiła pozycję i widoczność witryny w Google.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on tumblr
Tumblr

Napisz do nas

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SEO PARTNER Sp. z o.o. 84-200 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 36/5